ליאת סלמה

תזרים מזומנים

בניית תזרים מזומנים נכון מאפשר ניהול הכספים באופן שוטף ללא מצבים בלתי צפויים,

הידיעה והמעקב אחר ההוצאות וההכנסות מתוכננות מוריד המון לחץ מההתנהלות היומיומית ומפנה מקום וזמן לתכנון עתידי, מאפשר לתכנן עסקאות לטווח הארוך שימנפו את העסק, יעזור לצמצם ככל האפשר את ההישרדות היומית הקיומית של העסק וכמובן שיבטל את המצב שמעיק על כולנו – כיבוי שרפות.

תזרים מזומנים שבנוי נכון כולל בתוכו הוצאות שלרוב נשכחות, כמו למשל, פנסיה לעצמאים, עמלות בנקים וכרטיסי אשראי, ביטוחים, אש”ל, נסיעות, רכב, רו”ח/יועץ מס, ועוד…

כמו כן, עלינו לעדכן באופן שוטף את ההכנסות שלנו כדי לקבל תמונת מצב אמיתית ונכונה להיום ולכל רגע נתון, כאשר יש בפנינו תמונת מצב מדויקת נוכל לקבל החלטות פיננסיות נכונות ושקולות שיביאו את העסק למינוף והצלחה.

כידוע, מינוף העסק תלוי בכמה גורמים אך המשותף לכולם הוא צורך בכסף וכאשר אנו מנהלים תזרים מזומנים ומתכננים את הצעדים הפיננסיים שלנו נוכל לנתב כספים לטובת שיווק, פירסום, שיפוץ וכו’.

בניית תזרים מזומנים יכול להעשות עצמאית, אך זה לא מומלץ, יועץ פיננסי מקצועי ובעל ניסיון ישים לב לפרטים קטנים שיש לקחת בחשבון, ייעץ במקומות הקריטיים, יתן הכוונה להמשך פעולה, אבל לפני הכל והכי חשוב, יבין אותך, יזהה מה המניע שלך, מה הצרכים שלך, מה חשוב לך, ודרך זה ימליץ לך על הדרך הטובה ביותר עבורך למנף את העסק, להביא אותו למקומות הגבוהים ביותר דרך הערכים שלך ויוביל אותך בדרך בטוחה להגשמה פיננסית.

אני מאמינה שתזרים מזומנים הוא הכלי הניהולי החשוב ביותר לכל בעל עסק.

נבנה אותו בשיתוף, אנחה אותך איך לנהל אותו ויחד נגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ניהול פיננסי נכון הוא מרכיב מרכזי בהצלחת העסק שלך

מהניסיון שלי אחרי פגישה אחת כבר יש דרך

אני מזמינה אותך לשלוח אלי בקשה לפגישה אני מבטיחה להקשיב ולהציע לך את מיטב הפתרונות לפי הסיטואציה האישית שלך בהסתמך על הנתונים שלך 

אתה לא לבד- פנה אלי ונוכל לראות בדיוק איך אני יכולה לסייע